

Деревно-волоконна підкладка "Тихий хід" 10 мм, Польща
Еко плита – екологічно чиста продукція, виготовлена із спресованих волокон дерева. Хороша тепло- та звукоізоляція. Стійка до високих навантажень. Вирівнює поверхню до 2 мм.
Розміри плити: 10*590*790 мм. Продається упаковками по 5,593 м.кв. (Ecopanel, Bazalux) або по 7,53 м.кв. (Egen Underfloor).
Параметри: Звукопоглинання – 19 dB. Коефіцієнт теплопровідності – 0,05 - 0,07 Вт/мК. Щільність – 250 кг/куб.</p>
Пі
Можлива доставка Новою поштою (за передоплатою), кур'єрською машиною, а також самовивіз зі складу у Львові.
Перед оформленням замовлення прошу зателефонувати/написати, щоб уточнити наявність товару на складі. 0979535935
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип підлогового покриття | Паркет, Ламінат, Тепла підлога |
| Фольгована підкладка | Ні |
| Ширина | 590 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Матеріал | Дерев'яне волокно |
| Звукоізоляція | 18 дБ |
| Теплопровідність | 0.05 Вт/м.кв. |
| Виробник | Purflux |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма постачання матеріалу | Плитка |
- Ціна: 1 170 ₴/упаковка


