
Плінтус алюмінієвий накладний Смуга, Плінтус алюмінієвий плаский
Зараз смуга доступна під замовлення по RAL, в чорному кольорі буде складська програма, скоро з'явиться анодована.
Термін фарбування - стандартно 10-14 роб.днів.
Артикул: ALU-NP802
Плінтус алюмінієвий накладний (плаский) 80 мм, анодований:
Мінімалістичний дизайн плінтуса. Ідеально поєднується із дверима прихованого монтажу чи стандартними, з драбинами.
Металевий плінтус з анодованого алюмінію покликаний служити вам довго і виглядати стильно та витончено в будь-якому інтер'єрі. Його міцність до зовнішніх впливів настільки висока, що дозволяє монтувати у приміщеннях з високою прохідністю. А вигляд сподобався багатьом дизайнерам.
Товщина алюмінієвого плінтуса дозволяє перекрити технічних зазор (для підлог, що розширюються) між стіною і покриттям для підлоги. На сьогодні це затребуваний та популярний вид плінтуса для підлоги.
Технічна характеристика алюмінієвого плінтуса ALU-NP802 - 80 мм:
Накладний плінтус – це різновид алюмінієвого плінтуса, який підкреслить ваш інтер'єр витонченим виглядом. Якщо ви хочете, щоб плінтус не виступав і був захований у стіну - вам потрібно вибирати плінтус прихованого монтажу - каталог тут.
Колір його може бути різним:
- чорний
- білий
- срібний анодований
- пофарбований по системі RAL порошковим способом.
Продаж здійснюється планками, без спеціальної додаткової фурнітури.
Монтаж клейовий, без монтажних кліпс. Фурнітура не потрібна (всі кути під 45). Варіанти монтажу:
- Накладний монтаж (класичний)
- Можливий прихований монтаж.
Термін фарбування: 10-14 днів.
По Києву та області виконуємо монтаж, за необхідності.
Розмір планки:
Довжина – 2700 мм.
Висота – 80 мм.
Товщина перекриття - приблизно 2 мм.
Товщина алюмінію: приблизно 2 мм.
Догляд за алюмінієвим плінтусом
Не вимагає спеціальних засобів для чищення, легко очищається нейтральними миючими без абразивних щіток, щоб уникнути подряпин. Завершувати прибирання планки простою водою.
Доставляємо по Україні.
Перед оформленням замовлення прошу зателефонувати/написати, щоб уточнити наявність товару на складі. 0979535935
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ключук |
| Страна производитель | Украина |
| Вид плинтуса | Плинтус обыкновенный |
| Материал | Алюминий |
| Ширина | 2 мм |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 2700 мм |
| Сорт плинтуса | A |
| Покрытие | Краска |
| Цвет | Белый |
| Количество кабель-каналов | Один кабель-канал |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Накладной |
- Цена: 280 ₴/пог.м
- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: ALU-NP802-білий
Отправка с 13 мая 2026Плінтус алюмінієвий накладний Смуга 80 мм/2 мм, чорний/білий/сірий/RAL Білий
280 ₴/пог.м
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (97) 953-59-35Менеджер


