




Пробковий компенсатор ― поріг
Корковий поріжок (компенсатор) використовується в місцях стику між покриттями для підлоги, між підлогою і стіною, замість порожків і плінтусів (за бажанням). Виготовляється із кори пробкового дуба, покривається тонованим лаком або звлишається непокритим (такі поріжки коштують значно дешевше, але їх потрібно покривати самостійно).
Асортимент коркових поріжків:
Довжина одного компенсатора: 900 мм. Ширина: 5 мм, 7 мм, 10 мм. Висота: 16 мм або 23 мм.
Коркові компенсатори – це не лише практичний, але й декоративний елемент підлоги, використовуваний для з'єднання паркетних дощок перед проведенням шліфувальних та циклювальних робіт. Особливо актуальні вони там, де різні типи покриття перетинаються на одному рівні (паркет, ламінат, плитка, лінолеум, вініл тощо).
Корковий компенсатор дозволяє естетично вирішити переходи від масивних дощок до інших видів покриття підлоги та врівнює зазори, спричинені деформацією.
Головне завдання коркових компенсаторів полягає у тому, щоб компенсувати ширину зазорів між паркетом, яка змінюється внаслідок коливань температури та вологості в приміщенні. Завдяки своєму унікальному властивостям відновлення форми, коркові компенсатори відмінно впораються із цим завданням.
Ідучи в ногу з сучасними тенденціями, коркові компенсатори також використовуються вздовж периметру підлоги, дозволяючи уникнути використання плінтуса.
Коркові компенсатори виготовляються з екологічно чистого матеріалу – стиснутого корку, що робить їх ідеально стійкими до різких змін вологості та температури.
Їх довжина становить 90 см, товщина – 5 мм, 7 мм, 10 мм, а висота – 16 мм, 23 мм. Ці поріжки не фарбовані.
Можна обрати й фарбовані готові компенсатори з нашого каталогу.
Вибравши коркові компенсатори, ви вирішуєте не лише практичні завдання, але й додаєте власному приміщенню естетику та стиль.
Необхідну кількість компенсаторів просимо уточнювати.
Доставляємо по Україні Новою поштою.
Перед оформленням замовлення прошу зателефонувати/написати, щоб уточнити наявність товару на складі. 0979535935
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Amorim |
| Страна производитель | Португалия |
| Материал | Дерево |
| Покрытие | Без покрытия |
| Тип порога | Одноуровневый |
| Вид порога | Гибкий |
| Для керамической плитки | Да |
| Длина | 900 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Высота | 16 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Монтажные отверстия на профиле | Нет |
| Скрытый крепеж | Нет |
| Антискользящие вставки | Нет |
| Упаковка | Пленка |
| Состояние | Новое |
- Цена: 54 ₴







