




Технологія підкладки TUPLEX:
Конструктивно складається з трьох шарів, нижній з яких зроблений виробником як мембрана з мікроперфорацією, здатна відводити можливу надмірну вологість стяжки підлоги. Виробляється з поліетилену низького тиску.
У середньому шарі працюють спеціальні пінополістиролові кульки, завдання яких створити між верхнім та нижнім шаром повітряний простір, за рахунок якого буде відводитися зайва волога та здійснюватиметься рух повітря. Додатково вони ж виступають у ролі компенсаційного шару і вирівнюють можливі нерівності основи.
І верхній шар, який примикає малюнком до підлоги, виготовляють з поліетиленів високого тиску для того щоб мати надійний захист матеріалу підлоги від вологи. Для зручності монтажу цей шар виробник зробили кольоровим і нанесли на нього логотип, щоб монтажники не переплутали.
Підкладка 3 мм для ламінату примикає малюнком вниз, а підкладка для вінілу примикає малюнком вгору.
Перевагою підкладки Туплекс є досить простий монтаж. При укладанні немає необхідності використовувати додаткові вологоізолюючі плівки та скотч.
Завжди в наявності
2 товщини: 3 мм (для ламінату, паркету тощо) та 1,1 мм (для вінілу).
Фінська технологія, що дійсно працює
Створений ідеально під теплу підлогу
Поставка МЕТР в МЕТР згідно замовлення
Відправка та доставка за 1 день
Виводить надлишкову вологу, вентилюючий ефект
Не потребує додаткових плівок чи скотчу
- 3 мм - під паркетну дошку та ламінат
- 1,1 мм - під вінілові підлоги типу SPC
Країна походження - Фінляндія
Рулон - ріжемо кратно 1 м2
Ширина – підкладки 1,1 м +"клапан" технологічний 20 см (в розгорнутому вигляді); але в зборі рулон (клапан зверху в згорнутому вигляді) - десь 115 см.
Вага 10 м2 – 1,8 кг;
Щільність – 136 г/м2;
Шумопоглинання – 18-20 дБ;
Теплопровідність 3 мм. – 0,044 Вт/мК; 1 мм. = 0,004 Вт/мК
Ступінь стиснення при навантаженні 600 кг/м2 – 4-9%;
Емісійна група – М1;
Термін служби – 30 років.
Доставляємо по Україні, також можливий самовивіз зі складу в Києві.
Перед оформленням замовлення прошу зателефонувати/написати, щоб уточнити наявність товару на складі. 0979535935
Зазвичай, дана підкладка завжди підтримується на складі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tuplex |
| Страна производитель | Финляндия |
| Форма поставки материала | Рулон |
| Тип напольного покрытия | Ламинат, Паркет, Теплый пол |
| Фольгированная подложка | Нет |
| Ширина | 1100 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Материал | Полиэтилен |
| Звукоизоляция | 18 дБ |
| Теплопроводимость | 0.044 Вт/м.кв. |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Состояние | Новое |
| Площадь покрытия | 1 м² |
- Цена: 160 ₴/кв.м








