
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюмінієвий плінтус - профіль "Антиплінтус" Ключук
Алюмінієвий профіль "Антиплінтус" - сучасний мінімалістичний профіль, який дозволяє перекрити технічний шов та не використовувати класичні типи плінтусів.Розміри планки: 15х20х2000 мм. Висота 15 мм.
Доступні кольори: в аноді, RAL 9003 (білий), RAL 9005 (чорний), RAL 7016 (графіт) та без покриття. Можемо пофарбувати в потрібний колір RAL.
Ціна вказана на погонний метр, продається планками. Вартість потрібного кольору уточнюйте.
Мінімалістичний "антиплінтус" – нове рішення для сучасних інтер'єрів!
Плінтус продається планками. Доставляємо по всій Україні, можливий самовивіз зі складу в Києві.
Види оплати: безготівковий розрахунок, картою банку.
Види оплати: безготівковий розрахунок, картою банку.
Перед оформленням замовлення прошу зателефонувати/написати, щоб уточнити наявність товару на складі. 0979535935
Хорошего Вам ремонта и приятных эмоций от результата! :)
Оформити замовлення чи отримати консультацію можна за телефоном, в месенджері або тут. Запрошуємо до контакту :)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ключук |
| Страна производитель | Украина |
| Вид плинтуса | Плинтус обыкновенный |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество кабель-каналов | Без кабель-канала |
| Материал | Алюминий |
| Покрытие | Без покрытия |
| Сорт плинтуса | A |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | RAL 7016 графіт |
- Цена: 180 ₴/пог.м
- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: ALU-N1520-RAL 7016
Отправка с 13 мая 2026Профіль алюмінієвий "Анти Плінтус" 15х20х2000 мм. анодований RAL 7016 графіт
180 ₴/пог.м
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (97) 953-59-35Менеджер


